Yağ Soğutucuları
Misan Yağ SoğutucularıŞanzıman yağ soğutucuları, hidrolik yağ soğutucuları, shell&tube tip yağ soğutucuları, yağ radyatörleri ve her türlü ısı eşanjörü OEM kalitesinde imal edilmektedir. Yedek parçalarımız eskavatorleriniz, dozerleriniz, jeneratorleriniz, gemileriniz.. için en optimal soğutmayı sağlamaktadır. Soğutucularımız Gövdeli ya da sadece iç eleman şeklinde satılmaktadır.

Ek olarak, Caterpillar motorlarında kullanılan "çapraz radyatörleri" 10 seneyi aşkın zamandır başarı ile üretip, ihraç etmekteyiz. DEUTZ kamyonlarında kullanılan helizonal - spiral yağ soğutucuları da üretimimizde yer almaktadır.

Tüm ürünlerimiz lisanslı "PM" logomuz ile üretilmektedir ve tüm ürünlerimize 1 yıl ürün garantisi sunmaktayız.

30 senedir ürünlerimizi başarıyla 35'ten fazla ülkeye ihraç etmekteyiz. Yedek parça ticareti ve servisini yapan firmalara en güvenilir tedarikçilerden biri olmanının haklı gururunu yaşamaktayız.

Oil Coolers for Caterpillar

Caterpillar eskavatörlerinde, traktörlerinde, greyderlarında, dizel motorlarında, jeneratörlerinde vb.. kullanılan yağ soğutucuları ve radyatörleri için en fazla çeşidi sunmaktan gurur duymaktayız.

CUMMINS, KOMATSU, JCB, Fiat-Allis için YAĞ SOĞUTUCULARI

30'dan fazla yağ soğutucusu modelimiz ile KOMATSU, JCB ve FIAT-ALLIS makinaları, dizel motor ve jeneratörlerine yedek parça sağlamaktayız.

HİDROLİK ISI EŞANJÖRLERİ

Hidrolik ısı eşanjörlerimiz muhtelif alanlarda ve koşullarda kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, 35 senelik tecrübemiz ile sizin için en doğru ısı eşanjörünü tasarlıyoruz.

ISO SERTİFİKASI

Firmamız ISO - 9001:2015 sertifikası ile ödüllendirilmiştir. Bütün ürünlerimize 1 yıllık ürün garantisi vermekteyiz ve yedek parçalarımız tescilli "PM" logomuz ile üretilmektedir.

SOĞUTUCU VERİ TABANI

Aradığınız soğutucuyu, kapsamlı bir şekilde hazırlanmış olan veri tabanınımızda aradınız mı? Yoksa alfabetik şekilde sıralanmış listemizden şeçmek istersiniz?