MISAN MAKİNA Ltd. Şti. 1982 senesinden beri İstanbul’da faliyette bulunan ısı transferi elemanları üzerinde uzmanlaşmış köklü bir firmadır.
    Misan yüksek kaliteli ısı eşanjörü imalatı ve imalat sürelerine sadakatı kendine misyon edinmiştir. Her türlü ısı transferi uygulamasına yönelik soğutucu imalatı, özellikle yağ soğutucuları ve radyatörler, shell&tube tipi soğutucular, soğutucu iç elemanları, kanatlı borular ve spiral soğutucular Misan Makina Ltd.’nin geniş ürün yelpazesinin bazılarıdır. Misan soğutucuları 35 ‘ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir.
    Misan özellikle Caterpillar motorlarına ve cihazlarına yönelik çok geniş bir soğutucu ürün yelpazesi sunmaktadır. Cummins, Komatsu, Fiat-Allis, JCB, Deutz, Volvo ve Atlas-Copco firmalarına yönelikte soğutucu imalatı bant üretimi şeklinde yapılmaktadır.
    Firmanın sahip olduğu tecrübe, kaliteden taviz vermeyen anlayışı, referansları ve geniş ürün yalpezesi Misan Makina’yı yedek parça distribütorleri için güvenilir bir tedarikçi kılmaktadır.
    Soğutucular uluslar arası kalite standartlarına, TSE ve ISO:9001:2015, uygun olarak firmanın tescilli “PM” logosu ile üretilmektedir. Her soğutucu tek tek yüksek basınç testlerinden geçmektedir ve bütün soğutucuların bir senelik ürün garantisi vardır.
   
    Detaylı bilgi ve teknik sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin, mühendislerimiz ve satış departmanımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
  

Websitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!